Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

450 €

Dron Profesional me te gjitha paisjet

  • Adresa: Tirane, Rinas
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355672240735
  • Postuar në: 07/09/2017 12:27
  • Skadon për: 185 ditë, 2 orë
main photo
Dron-Profesional-me-te-gjitha-paisjet (5)Dron-Profesional-me-te-gjitha-paisjet (6)Dron-Profesional-me-te-gjitha-paisjet (10)Dron-Profesional-me-te-gjitha-paisjet (9)Dron-Profesional-me-te-gjitha-paisjetCX20-Auto-Path_finder_FPV_Setup

Përshkrim

Shesim dron profesional me te gjithe aksesoret e vete.
Droni shoqerohet me kamera profesionale, me gimbal (stabilizues), sistem transmetimi ne kohe reale dhe monitor me madhesi normale. Distanca e dronit me komanden shkon deri ne 1500 m.

-Sistem stabilizues per kameren (2D Gimbal)
-Sistem transmetimi live ne monitor pa vonese.
-Kamer profesionale, video full HD dhe foto 4K
-GPS mete gjitha modet qe i nevoiten nje droni profesional.
-Headless mode.
-Stable position mode.
-GPS mode.
-Altitude mode.
-Manual mode.
-Home return mode.

(Droni eshte perdorur vetem disa here sa per te testuar qendrimin ne ajer dhe paisjet e veta.)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 136 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 41859b11ec3ec804

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total