Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4 €

domate te zeza pakoja ka 100 fare

  • Adresa: shkoder, shkoder
  • Qyteti-: shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355673797469
  • Postuar: 17/07/2017 16:05
  • Skadon: 21 ditë, 9 orë
brad-gates-black-beauty-tomato-2
488421tomato black1IMG_20170715_110834images

Përshkrimi

domate te zeza pakoja ka 100 fare dhe vijne nga amerika

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 522596cc42557e93

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total