Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

4 €

domate te zeza pakoja ka 100 fare

  • Adresa: shkoder, shkoder
  • Qyteti-: shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355673797469
  • Postuar në: 17/07/2017 16:05
  • Skadon për: 83 ditë, 10 orë
brad-gates-black-beauty-tomato-2
488421tomato black1IMG_20170715_110834images

Përshkrim

domate te zeza pakoja ka 100 fare dhe vijne nga amerika

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 44 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 522596cc42557e93

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total