Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,000 LEK

Dollap rrobash me 3 kanata dhe 3 sirtar

  • Adresa: Laprak
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685935052
  • Postuar: 08/01/2018 08:36
20171214_161953
20171214_161932

Përshkrimi

Shes nje dollap rrobash me 3 kanata dhe 3 sirtar dollapi eshte i ri i blere para 5 muajve eshte i pa gervishtur fare cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

723 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 4615a5284bd0aae9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total