Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Disqe 18″ Alutec Storm made in Germany

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676100597
  • Postuar: 24/10/2017 15:33
  • Skadon: 91 ditë, 9 orë
jkjk
hjhjklkl

Përshkrimi

4 disqe dhe goma 18inch ne gjendje shume te mire marka Alutec Storm made in Germany. disqet nuk kane absolutisht asnje shtremberim vetem shenja minimale, sapo kane ardhur para 1 muaji nga Zvicra. gomat jane 2 ne gjendje te shkelqyer Dunlop dhe 2 Pirelli ne gjendje te mire

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3459ef3bd5d545d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total