Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 $

Digital Pen Holder

  • Adresa: Rr. "Tefta Tashko Koco"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695292929
  • Postuar: 02/02/2018 16:24
01

Përshkrimi

mbajtes pene digitale

produkt i bere me dore dhe mund te sherbeje pse jo dhe per te mbajtur 1 stililaps ose laps tjeter per arsye reklamimi ose perdorimi personal

Pergjegjes per grafiken dhe editimin:
©klajdesign klajdiqehaja@gmail.com

Nuk ka tag

249 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8705a7466699cf59

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total