Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500,000 LEK

Dhome Gjumi, shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire 10/10

  • Adresa: Pallatet Agimi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692121222
  • Postuar: 08/12/2017 15:24
23755775_348304132247658_2251116038902607202_n
23795186_348304142247657_8613099910821541785_n23915485_348304138914324_953457944320624897_n

Përshkrimi

Mobilje per dhome gjumi, shume pak te perdorura, ne gjendje shume te mire 10/10! Ne set perfshihet dollapi, 1 komodine e madhe, 2 komodina te vogela, nje pasqyre muri dhe nje pasqyre e cila qendron ne toke. Per cdo info plus, ose nqs deshironi ta shikoni nga afer tel ne 0692121222

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3335a1862cca38bd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total