Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,000 LEK

dhoma plazhi sarande prane shetitores te qytetit

  • Adresa: Prane hotel Butrintit
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 00355692470310
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 23/08/2017 16:29
  • Skadon për: 118 ditë, 22 orë
740441

Përshkrim

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen prane shetitores te qytetit.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift me guzhine.Apartamentet permbajne secili tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.00355692470310

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 66 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 282599d90fdef4f7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total