Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10 €

Dhoma plazhi me qera duke filluar nga 10 €

  • Adresa: Rrota e Kuqe
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355 682049129
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 28/06/2017 15:37
  • Skadon: 36 ditë, 5 orë
kompleksi banesa plazhi  Engjejt
DSC_0000019DSC_0000020DSC_0000021DSC_0000023IMG-1431779802378-VIMG-1431779915529-VIMG-1431780013439-VIMG-1431780250155-V

Përshkrimi

Jepen dhoma plazhi me qera, 7 garsonniera dhe 3 ambjente 1+1, vetem 150 m larg detit , ne nje zone te qete ne stacionin Apollonia,Plazh.prane Rrotes kuqe,perballe Market EMI. Dhomat kane 1 krevat dopio dhe te pakten 2 krevat teke, nje kuzhine te vogel ne dhome, banjo te vecante , TV,frigorifer,WI-FI, parking , uje-drita 24 ore.( edhe me klime nese ju nevojitet) ju sherbejme per tju marre dhe me makine atje ku ju le autobuzi.
Familja Ardian Naqellari,
e -mail : naqellari.ardian@yahoo.com dhe
mobil +355 682049129

lagj.13,Apollonia,Plazh, prane Rrotes Kuqe,perballe Market Emi

Nuk ka tag

2616 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24157700bab6a2da

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total