Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12 €

Dhoma plazhi ne Shengjin

  • Adresa: Rruga Kenalle Kune
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0674716677
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 06/08/2017 15:42
  • Skadon: 14 ditë, 10 orë
20170730_180112
20170730_18001320170730_18063620170730_17420820170730_17434620170730_17423020170730_192358[1]

Përshkrimi

Ofrojme me qera dhoma plazhi ne zonen Shengjin- Sak.
Dhomat ndodhen rreth 5 minuta me makine nga deti e jane te pajisura me 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, dyshek sipas kerkesave, tavoline me 4 karrige, frigorifer, televizor, kend i vogel gatimi, uji e drita 24 ore e internet Wi-Fi. Kemi dhe nje dhome me te madhe rreth 40 m2 me nje krevat dopjo e 2 krevate tek e pajisjet qe permbajme dhomat e tjera.Te gjitha dhomat kane ballkone teper te bollshme.Parking i sigurt brenda rrethimit. Ndertesa ndodhet 200 metra para ktheses ne rrugen Kenalle-Kune ne drejtimin e Lezhes.Per me teper informacione na kontaktoni ne numrin e tel 0674716677. Ju mirepresim

Nuk ka tag

240 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 405597e17a4441d1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total