Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15 €

Dhoma plazhi ne Sarande

  • Adresa: Rruga Abedin Dino Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693938484
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/10/2018 15:17
  • Skadon: 24 ditë, 17 orë
20140719_110938
20150801_12140220140811_170205_220150102_142357

Përshkrimi

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit
dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.
Disponojme garsoniere per 3 persona, apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim..

Apartamentet permbajne secila tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.
Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga “Abedin Dino ” Sarande. Tel 00355 693938484 .

Nuk ka tag

1713 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 8255ace509b98ca4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total