Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

20 €

DHOMA PLAZHI NE SARANDE

  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693938484
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 04/09/2017 07:28
  • Skadon për: 89 ditë, 13 orë
2015-04-28 14.15.16-1
20150728_100753DSC0098720150102_14235720140719_11093810488935_10202166739349994_72925142_nphpRfxXzKAM

Përshkrim

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga “Abedin Dino ” Sarande .Tel 00355 693938484

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 2019 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 48557923984c5451

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total