Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15 €

Dhoma plazhi ne Sarande

  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0693938484
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/12/2018 17:39
20140719_110938
20140811_170205_220150102_14235720150801_12140210488935_10202166739349994_72925142_n

Përshkrimi

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga “Abedin Dino ” Sarande .Tel 00355 693938484

Nuk ka tag

35 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7185c0ada706f23b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total