Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1 LEK

Dhoma plazhi ne borsh

  • Adresa: Borsh
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695386338 0696124416
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar në: 26/08/2017 15:30
  • Skadon për: 56 ditë, 21 orë
20170619_143024
20170621_10060020170619_15203920170621_100544

Përshkrim

OFERTA per fundin e sezonit.Dhoma plazhi 25m larg detit .Disponojm dhoma teke per 2-3 persona dhe hyrje 1+1 per 4-5 persona.Dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet gatim,frigorifer,tv,kondisioner.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 270 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 823594bbd8553215

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total