Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30 €

Dhoma plazhi ne Borsh

  • Adresa: Borsh
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0692472254
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 11/08/2017 08:57
  • Skadon: 42 ditë, 18 orë
IMG_0275
IMG_0276IMG_0277IMG_0278IMG_0279IMG_0280IMG_0281IMG_0282IMG_0283IMG_0284

Përshkrimi

Dhoma plazhi te kompletuara ne Borsh. Te gjitha orendite e duhura te kuzhines. Hapesira te mjaftueshme per parkim dhe vend per te luajtur femijet. Ndodhet afer Ujvares. Pak metra nga deti. Me pamje madheshtore. Cmimi eshte 30€ nata.

Nuk ka tag

94 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5195988568680d73

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total