Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

DHOMA PLAZHI FAMILJARE DHE GARSONIERE. NE-KSAMIL-SARANDE-ALBANIA-ROOMS TO LET -KSAMIL-SARANDE-ALBANIA.

  • Adresa: KSAMIL
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0692265202-0698589614
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/06/2017 15:40
  • Skadon: 28 ditë, 6 orë
shtepia 1
14037750472271403775602255KSAMILIMG_20150530_12133519029182_2314151138811064_4223826713357161518_n12646747_1969154469977401_7531221892833169519_o19060193_2314151202144391_5340669474768012735_n18951295_2314151325477712_5061114730640767982_n19105844_2314151758811002_6249196012645271919_n

Përshkrimi

Kemi dhoma plazhi familjare dhe garsoniere.dhomat permbain krevat dopio+tek guzhin banjo.kondicjoner,televizor,internet.frigorifer.ambjenti jashtem ka verande te bollshme.gjelberim dhe parkim te siguruar

we have familiary rooms and garsonier.The rooms include double bad and single bad kitchen,air condicioner,television,internet,fridge and a big balcony.The building is surraunded by green spaces and it offers a safe parking.

Nuk ka tag

3678 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73353b00a080fb32

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total