Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Dhoma plazhi ne BORSH

  • Adresa: Borsh
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695386338
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Në periferi
  • Postuar: 16/07/2018 10:42
  • Skadon: 84 ditë, 18 orë
615691837798IMG_20170416_151746
IMG-20180326-WA0014IMG-20180328-WA0003IMG-20180328-WA000420180629_12033520180629_12031520180629_12040920180629_12050220180629_12042720180629_12044920180629_130528

Përshkrimi

OFERTAdt 10-14 korik dhe 10-16 korik dhoma plazhi te pershtacme per 2-3persona. Hyrje 1+1 te pershtacme per 4-5 persona,te mobiluara me te gjitha kushtet.20 meter nga deti. Cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp

Nuk ka tag

1626 herë e lexuar, 14 herë sot

  

Numri i postimit: 1335acb91fa78d4c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total