Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16 €

Dhoma plazhi 16 euro/nata ,2 minuta larg detit

  • Adresa: rruga bilal golemi
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 00355692470310
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 23/10/2018 16:55
  • Skadon: 101 ditë, 12 orë
35928273_216770045617968_1311944476922478592_n
37508177_309127619854390_7120078998125674496_n37931298_234401523910409_4177278083918725120_n

Përshkrimi

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe.
Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gezuara.

Cel. : 00355692470310
16 euro/nata

Nuk ka tag

259 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5225b895f5d46d3a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

10 shitjet e fundit

total