Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA

  • Adresa: Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692721174
  • Postuar: 16/08/2018 09:24
  • Skadon: 60 ditë, 6 orë
dyqan fcb
email fotoGRIFIN LOGO 2017

Përshkrimi

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre.
Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin.
Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane.
Produktet tona janë miqësore me mjedisin.
Tek ne do të gjeni zgjidhjen përfundimtare për milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grerëza, minj dhe dëmtues të tjerë.

Nuk ka tag

272 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8705ad454705f943

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total