Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200 LEK

Detyra kursi, tema diplome, power point & rregullime

  • Adresa: rruga Anastaz Durrsaku
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0662942009
  • Postuar: 05/12/2017 14:11
  • Skadon: 96 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Qendra jonë ofron shërbimet e detyrave të kursit për studentët e bachelorit, ndihmë në temat e diplomave për studentët e masterit dhe doktoraturës, si edhe rregullime të tjera të nevojshme si editime, redaktime,programi SPSS, etj.

Për më shumë na kontaktoni në 0662942009 ose traedu@teachers.org!

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2205a19eb4355958

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total