Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Deshironi te beni PARA? Kliko per me shume…

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: "Rr. Komuna e Parisit", në pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranë.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355692380085
  • Postuar në: 21/09/2017 10:34
  • Skadon për: 119 ditë, 6 orë
635964282443838819-_B01-_MONEY-26_S-56144279_169021

Përshkrim

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje per zyren qendrore te Tiranes 100 KONSULENTE TELEFONIK per gjuhet Italiane dhe Angleze.

Ofrohet :
– Pagese baze deri ne 500 €;
– Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
– Kushte pune ideale;
– Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
– Orar pune Part-Time, Full-Time;
– Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
– Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
– Sherbim mjekesor falas;
– Trajnime periodike.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre tek adresa: info@unitcentershpk.com ose te na shkruajne ne faqen tone te Facebook-ut.

Kontakt:
Cel: +355 69 23 80 085
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Rr. Komuna e Parisit, ne pallatin e kompleksit Kika 1, Tirane.

Shkoder:
Cel : 355 69 35 07 808
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Lagja Perash, Rr.Daut Borici ,nr 12,Shkoder

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 79 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 452599b03bc94166

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total