Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Deshironi te beni PARA? Kliko per me shume…

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: "Rr. Komuna e Parisit", në pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranë.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355692380085
  • Postuar: 22/01/2018 10:10
  • Skadon: 53 ditë, 4 orë
635964282443838819-_B01-_MONEY-26_S-56144279_169021

Përshkrimi

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje per zyren qendrore te Tiranes 100 KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane.

Ofrohet :
– Pagese baze deri ne 60 000 ALL NETO;
– Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
– Kushte pune ideale;
– Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
– Orar pune Full-Time;
– Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
– Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
– Sherbim mjekesor falas;
– Trajnime periodike.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre tek adresa: info@unitcentershpk.com ose te na shkruajne ne faqen tone te Facebook-ut.

Kontakt:
Cel: +355 69 23 80 085
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Rr. Komuna e Parisit, ne pallatin e kompleksit Kika 1, Tirane.

Shkoder:
Cel : 355 69 35 07 808
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Lagja Perash, Rr.Daut Borici ,nr 12,Shkoder

Nuk ka tag

694 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 452599b03bc94166

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total