Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,000 LEK

Depozit Uji 5000 L horizontale

  • Adresa: restorant fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693236976
  • Postuar: 30/06/2017 12:32
  • Skadon: 37 ditë, 8 orë
depoozit

Përshkrimi

Shitet depozit uje 5000 litroshe zingato horizontale. shume pak e perdorur dhe ne gjendje perfekte. Eshte perdorur per uje te pishem. Cmimi 70.000 lek te reja. Ne treg gjenden me çmim 95. 000 leke

Cel. 0693236976

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 76659561805ce239

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total