Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

72,000 €

CMIM I MIRE!!! Shitet Apartament ne Rrugen Irfan Tomini

  • Çmimi/m²: 780 Euro
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692021420
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 12/09/2017 09:57
  • Skadon për: 31 ditë, 1 orë

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo me dritare dhe Holli me Aneksin te cilat shperndahen nepermjet nje korridori. Ka dhe 2 ballkone. I gjithe apartamenti shikon nga Jugu dhe e ka pamjen te lire.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 112 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 11258e4d0f693c32

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total