Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

8,500 €

Citroen C5 2.0HDi Aerodynamic Lines Powerful.Viti 2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 05/08/2017 18:11
  • Skadon: 43 ditë, 1 orë
shitje blerje automjete
kerkoj makine perdorursallon autovetura elbasan

Përshkrimi

Citroen C5 2.0HDi Aerodynamic Lines Powerful.Viti 09-2009.187000klm Me te gjitha sherbimet e kryera tek Citroen Albania.full opsion, perde ansore dhe mbas, navigator te madh, sedile lekure plus stof ne ngrohje, disje alunini 17 Etj. Me letra te paguara

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8635985ee14676f6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total