Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,100 €

Citroen C3 1.4 HDi Viti 2004,

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 22/05/2018 10:03
  • Skadon: 115 ditë, 22 orë
Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (10)
Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (12)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (13)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (15)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (14)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (16)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (17)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (18)Citroen-C3-1-4-HDi-Nafte-Viti-2004- (19)

Përshkrimi

Shitet Citroen C3 Motori(CC):1.4L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2004 Transmisioni Manuale 184,000 km Ngjyra e Jashtme e zeze Ngjyra e Brendshme Gri Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

247 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3175aacd57742356

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total