Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Citroen C3. 1.3.benzin kamjo AUTOMATiKE 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 20/07/2017 07:37
  • Skadon: 25 ditë, 1 orë
njoftime shitje makina elbasan
gjej makina perdorura elbasansallon makine kambio automat

Përshkrimi

Citroen C3. 1.3.benzin kamjo AUTOMATiKE 149mij klm viti 2004. Sapo ardhur nga zvicra sensore parkimi disqe alumini kamjo tip trronik xhama elektrrik butona ne timon me dogan te paguar
ne cmim perfshiet dogana RBS dhe aktshitja.

Nuk ka tag

104 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 597597041acd00f4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total