Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Chat Shqiptar argetim me vajza nga Shqiperia

  • Adresa: Gjithkund ne Shqiperi, Diaspore dhe Bote
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: chatoshqip@gmail.com
  • Postuar në: 10/06/2017 20:59
  • Skadon për: 46 ditë, 9 orë
header

Përshkrim

ChatoShqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 58 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 213593c2ad799495

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total