Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

CERCHIAMO OPERATORI PER LUCE E GAS IREN

  • Paga: A PARTIRE DA 220 LEK
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rr e Kavajes perbri me qenden GLOBE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699708238
  • Postuar në: 19/09/2016 18:15
  • Skadon për: Kjo ofertë skadon për
Logo_Iren
lo

Përshkrim

EGEO PROFESSIONAL MARKETING kerkon te punesoje TEAM LEADER dhe OPERATORE per fushaten e telefonise fikse TELECOM ITALIA
EGEO PROFESSIONAL MARKETING e in cerca dei TEAM LEADER e OPERATORI per la campagna di telefonia fissa e internet TELECOM ITALIA
cel -0699708238

mail – egeo.cc@gmail.com
facebook – egeo egeo

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 245 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 80957dff2f6d9f4f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total