Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682290127
  • Postuar: 05/10/2017 21:38
21742994_447015685699640_5639685489823881544_n
21728159_447016192366256_9195561548201511336_n

Përshkrimi

ofrojme Çadra me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe organizime te
ndryshme, me cmimet me te lira,
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
ose na kontaktoni ne nr 0682290127

Nuk ka tag

432 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 82559d68755e4131

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total