Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Cadillac CTS 3.2 i sapo ardhur nga Zvicra, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: +37745606638
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 15/06/2017 07:55
  • Skadon: 22 ditë, 19 orë
image-0-02-05-0559068727244db43b27c864c5dbe6054f91a3b4bd7abb0cf620c35a59cd8dd2-V
image-0-02-05-1ee2733115afa36de336ed50b5d0c68b5c537838961489cbd4795a964a129f81-Vimage-0-02-05-641af921a55f4de8c1423861501786e80714f2e7c20dc97e1da89a2a952e10b7-V

Përshkrimi

Cadillac CTS 3.2 i sa po ardhur nga ch,i pa doganuar,Posedon Klim bordkompjuterik GPS Abs drita elektronike pasqyra elektronike karriga me nxehmje Radio me 6CD DVD,lajmron per defekt me sistem kompjuterik si dhe me Zë eshte gjithqka EXTRA!

Nuk ka tag

119 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 642594200564c531

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total