Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

750 €

Bokse te amblifikuar per DJ LIVE

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355693701074
  • Postuar në: 24/02/2017 14:09
  • Skadon për: 169 ditë, 3 orë
14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o
14753668_1083605121758231_2562605666343647475_o14680597_1083605205091556_8813812373162738744_n14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o

Përshkrim

Shes 2 Bokse te markes Energy-15EP400PWD. POVWR 300W+100W.Active 2 way full range.
Stativat+vishat.

Bokset jane shume pak te perdorur dhe shiten per arsye mosperdorimi.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 927 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 46257adf26e7560a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...