Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

340 €

Bokse JBL SRX 715

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692277007
  • Postuar: 16/09/2017 10:30
  • Skadon: 74 ditë, 10 orë
IMG_2632
IMG_2619IMG_2633

Përshkrimi

shiten 2 bokse JBL SRX 715,per dj ose muzike live,bokset jane te reja ne kuti te paperdorura asnjeher,te ardhura nga zvicra,
fuqia e boksit eshte 3200 watt program,1600 peak,dhe 800 watt rms..pasiv
cmimi 350€uro cope
0692277007

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 45759bce12835af5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total