Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

22,500 €

BMW X6 5.0i Xdrive 2008. Full full opsion

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777 / 0698684812
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 17/06/2017 07:59
  • Skadon: 28 ditë, 21 orë
kerkoj bmw x6 full
blej makina bmwshitje makinash bmw

Përshkrimi

BMW X6 5.0i Xdrive. Full full opsion 145000klm bixenon dyer me thithje sedile kroskot lekure NAPA ngrohje ftohje TV para dhe mbas.navigator telefon baxha xhami kamera para mbrapa bagazhi me buton sensore parkimi projektor ne xham disqe 20 alumini marmita katrrore pedana pasqyra me palosje dinamic drive timon i leht viti prodhimit 12-2008.

Nuk ka tag

116 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7675944c22971bd7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total