Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,300 €

BMW X5 2003 3.0 Naft 5.300 Euro i Diskutueshem

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696379560
  • Postuar: 23/07/2017 12:33
  • Skadon: 26 ditë, 19 orë
BMW-X5-3-0-Naft-0696379560
BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (1)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (2)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (3)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (4)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (5)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (6)BMW-X5-3-0-Naft-0696379560 (7)

Përshkrimi

Shitet BMW X5 3.0 Naft 2003 sherbime te sapo bera dhe goma te rea me 220.000 klm origjinale makina shitet per arsye mos perdorimi 5.300€ i diskutueshem 0696379560

Nuk ka tag

140 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72359747b37d0431

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total