Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option

  • Viti i prodhimit: 2015
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686185139
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 21/06/2017 10:28
  • Skadon: 30 ditë, 14 orë
BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option - Foto 1BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option - Foto 2BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option - Foto 3BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option - Foto 4

Përshkrimi

BMW Seria 7, Viti 2015, 5000 Benzine, Gjysem Elektric, Full Option . Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, me dogane dhe dokumenta te regullta deri ne qershor 2018

Nuk ka tag

147 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 906594a2e0baf3c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total