Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

16,000 €

BMW 318 NE SHITJE

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar
  • Postuar në: 30/12/2016 19:14
  • Skadon për: 52 ditë, 10 orë
15609465_10154209205528589_949210382_o
15609465_10154209205528589_949210382_o821115628729_10154209206103589_1123732724_o15631098_10154209205178589_918140931_o15658619_10154209205243589_1365307152_o15658843_10154209205578589_1283000675_o

Përshkrim

Ofroj per shitje nje makine tip BMW 318, prodhuar ne fund te vitit 2008, ka nje motor nafte 1.9 dhe ka gjithsej 120.000 Km te bera. Eshte e pajisur me marsha manuale, sedilje lekure, kondicioner.

Makina eshte blere kohet e fundit ne Belgjike,ne nje koncesionar ku eshte kontrolluar imtesisht. Makina eshte ne gjendje shume te mire.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 268 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 355866a3f9b141e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total