Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Blogere

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Rr. "Mahmut Allushi"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: gmasrls1@gmail.com
  • Postuar: 05/01/2018 18:45
  • Skadon: 12 ditë, 10 orë
personal_per_krijime_artikuj_ne_faqe_ueb-1509910771-745-d_pic

Përshkrimi

Sooster.it: Kompania jonë italiane kërkon një staf në Shqipëri me një gramatikë të përsosur italiane për krijimin e artikujve për web, puna është me të vërtetë e lehtë dhe ne do t’ju udhëheqim në çdo hap, aktualisht ka 25 vende në dispozicion, kontrata është që për çdo artikull duhet të ketë së paku 800 fjalë, çmimi për secilin është 2€ dhe pagesat bëhen derisa të jetë arritur së paku shuma 50 €, në hapin e dytë ne do të dërgojmë artikuj të tjerë dhe kërkesa për ndërhyrje në internet në mënyrë që të merrni vazhdimisht punë .
Na kontaktoni tani: (email: gmasrls1@gmail.com)

Nuk ka tag

213 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 385a4fad7cac8bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total