Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 LEK

blej ekran SAMSUNG S4

  • Adresa: tiran
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684183539
  • Postuar: 06/12/2016 22:21
  • Skadon: 51 ditë, 12 orë

Përshkrimi

dua te blej nje ekran SAMSUNG S4 te jet origjinal dhe jet ne gjendje te mir funksionale

Nuk ka tag

154 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 41658472b8ddf781

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total