Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400,000 €

Biznes, te Frigoriferi

  • Adresa: te Frigoriferi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar në: 23/09/2017 10:06
  • Skadon për: 55 ditë, 19 orë
Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 1Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 2Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 3Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 4Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 5Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 6Biznes, te Frigoriferi - Fotografia 7

Përshkrim

Disponojmë biznes në Tiranë, në zonen e Ish Frigoriferit. Ka nje siperfaqe te bollshme 400m2 dhe i organizuar në mënyrë mjaft të mirë. Biznesi aktualisht ka dy dhoma frgorikferike me qera në vlerën 700euro , një magazinë me sipërfaq prej 180m2 dhe një bar i kompletuar me cdo pajisje të nevojshme, më sipërfaqe prej 120m2. Biznesi ështe më klientel të ngritur dhe aktualisht është i dhënë me qera në vlerën 500euro. Biznesi gjeneron te ardhura mujore ne vleren e 1200Euro. Disponon dokumetacion të rregut hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 827 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 997582ef41cd68ad

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total