Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

16,000 €

Biznes Per Shitje, Rruga E Elbasanit

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Rruga E Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675980766
  • Postuar në: 23/09/2017 17:12
  • Skadon për: 30 ditë, 19 orë
Biznes Per Shitje, Rruga E Elbasanit - Fotografia 1

Përshkrim

Lokali ndodhet në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, tek Rruga e Elbasanit, pranë Ambasadës Amerikane. Ambjenti është duplëks, ka një sipërfaqe të brendshme prej 85 m2, me një kapacitet prej 14 tavolina dhe veranda 40 m2 me kapacitet 15 tavolina. Lokali ka punime shumë të mira, i veshur me fasadë xhami, totalisht i investuar, me spote, system ngrohje , sistem aspirimi dhe kondicionimi. Është i areduar në mënyrë bashkohore dhe disponon një tualet . Lokacion ideal për të ngritur biznesin tuaj.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 202 herë (4 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 36259296722dc111

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total