Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

38,000 €

BINGOOO!RAST QE VJEN RRALLE..SHITET AMBJENT FRESKU

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: FRESKU , FIZIKA BERTHAMORE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 12:59
  • Skadon: 3 ditë, 7 orë
planimetria freskut ambjentit

Përshkrimi

SUPER OKAZION…RAST QE VJEN RRALLE…SHITET AMBJENT VETEM PER 270 EURO/M2 TEK FRESKU , FIZIKA BERTHAMORE…

Ambjenti ka siperfaqe 140 m2 i vendosur ne katin e 1 mbi garazhe ( pothuajse i dyti nga toka ) , aktualisht eshte ambjent qe mund te sherbej per shume biznese te ndryshme, nderkohe eshte bere gati dhe planimetria per apartament 3+1 me 2 tualete, ne proces hipotekimi dhe shitet me celsa ne dore.Cmimi 38.000 euro ( me cmimin e nje apartamenti 1+1 ).Nqs blihet per apartament cmimi do jete i padiskutueshem 37.000 euro dhe punimet e brendshme do te behen nga bleresi te cilat kapin vleren diku prej 6.000 euro.Sigurohet leja per punimet e brendshme..(Cmimi me poshte se kosto e ndertimit)..NXITONI TE PERFITONI

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

383 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5985a8ad3a761ec1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total