Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

21,000 LEK

Biciklete Zviceriane pothuaj e re disqe 27-she cmimi 21 000 lek i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0675300140
  • Postuar në: 28/12/2016 11:38
  • Skadon për: 204 ditë, 8 orë
1
2

Përshkrim

Biciklete e sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si e re, marka Kairui Badlud model BL-730 super classic bicycle, sihmano equipment, disqe dopio dhe rezistent 27 TPI Clasing 70A compound, cmimi 21 000 lek e diskutar. Cel 0675300140

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 737 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 43957fe73f06d334

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total