Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 LEK

Sobe elekrike dhe me gaz

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693787156
  • Postuar: 22/08/2017 13:35
  • Skadon: 6 ditë, 20 orë
20170820_081718

Përshkrimi

Shes nje sobe ne gjendje te mire.

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1625955163a06b00

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total