Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,000 LEK

biciklete Mountainbike Melida 8600

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675668684
  • Postuar: 22/01/2018 16:35
  • Skadon: 2 ditë, 22 orë
BicikleteMeilda

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria

Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
Disqe rezistente, dopio disqe
Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14”,
Sun run 42T
Biciklete super design, Vogue Sport Fashion,
Fashion SuperSport 7005
Cmimi 19 000 lek i diskutuar.

Cel 0675668684

Nuk ka tag

218 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73459a519047b7cb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total