Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 LEK

Biciklete Mountainbike Meilda 8600 23.000 Leke

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672883682
  • Postuar: 02/09/2017 09:35
  • Skadon: 22 ditë, 2 orë
BicikleteMeilda

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria

Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
Disqe rezistente, dopio disqe
Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14”,
Sun run 42T
Biciklete super design, Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005

Cmimi 23000 lek i diskutuar.

Cel 0672883682

Nuk ka tag

145 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 265596c92455a8f8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total