Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake19500 lek e diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699781717
  • Postuar: 31/07/2017 09:47
  • Skadon: 4 ditë, 10 orë
Melida1
Melida2

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria
• Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
• Disqe rezistente, dopio disqe
• Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
• Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14”,
• Sun run 42T
Biciklete super design, Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005
Cmimi 19500 lek i diskutuar.

Cel 0699781717

Nuk ka tag

109 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 71459551942b1448

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total