Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake 19500 lek e diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699781736
  • Postuar: 06/02/2018 20:32
1
2

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,
disqe rezistente,
dopio disqe,
gomat Eywatire,
comfortable Light Anti Stab,
amortizatore EUON,
rrota para me vaj EUON,
kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
Sun run 42T,
biciklete super design,
Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005.

Cmimi 19 500 lek e diskutuar.

Cel 0699781736

Nuk ka tag

98 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4335a79a072b2b63

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total