Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Biciklete Meilda Austriake 19 500 lek i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699228908
  • Postuar: 22/01/2018 18:42
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
BicikleteMeilda

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,

Disqe rezistente,
Dopio disqe,
Gomat Eywatire,
Comfortable Light Anti Stab,
Amortizatore EUON,
Rrota para me vaj EUON,
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
Sun run 42T,
Biciklete super design,
Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005.

Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

Cel 0699228908

Nuk ka tag

180 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 851595e08aeab269

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total