Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Biciklete Kursi Orbea

  • Adresa: Sauk, rrethrrotullimi,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 066-3411748
  • Postuar: 28/09/2017 20:08
  • Skadon: 85 ditë, 2 orë
20170928_183810
20170928_18374820170928_18373120170928_183717

Përshkrimi

Okazion, Biciklete Kursi Orbea e ardhur nga Spanja.Ne gjendje perfekte. shum pak e perdorur. Ngjyre e bardhe. trupi alumin, piruni carbon.shum e lehte ne perdorim dhe profesionale. 500 euro, i diskutueshem. Kontaktoni: 066-3411748

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98359cd3a2a347f9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total