Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,050 €

Biciklete elektronike Wisper 905 SE per shitje

  • Adresa: Rruga Haxhi Dalliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0666161218
  • Postuar: 05/06/2017 15:48
  • Skadon: 12 ditë, 12 orë
18947181_1447059952021021_1995605754_o
18947250_1447059835354366_915403796_o18987740_1447060205354329_1742988240_o (1)18987794_1447060078687675_1936378053_o

Përshkrimi

Shitet Biciklete elektronike Wisper 905 SE. Me bateri te re lithium-polymer 14Ah 36V dhe drita perpara (15W LED) dhe mbrapa (36V)
qe fuqizohen nga bateria. Skelet dhe tela duralumini. Prodhim Irlandez, e importuar me te gjitha kushtet optimale. Shpejtesia arrin deri ne 30 km/h.
Ben mbi 90 km distance me nje karikim. Vjen bashke me karikuesin. Cmimi eshte 1050 euro, por eshte i diskutueshem.

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9855935610e5e1b2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total